Jsme share a každý náš výrobek obsahuje sociální dar.

Společně s námi můžeš dělat svět o něco lepším: každé zakoupení jednoho z našich výrobků přímo pomáhá jednomu člověku v nouzi.

Potraviny share darují jídla lidem v nouzi, nápoje od share dávají přístup k pitné vodě na celý den a kosmetické výrobky share darují hygienické pomůcky a služby.

Tyto výrobky jsou aktuálně dostupné v České republice v prodejnách dm.

Transparentnost je pro nás důležitá: proto naleznete na každém výrobku od share QR kód, který vás navede přímo na projekt rozvojové pomoci, který zakoupením výrobku podporujete.

O nás

Založení
Založení

V roce 2018 založili v Berlíně přátelé Sebastian, Ben, Iris a Tobias share, sociální značku, u které každý výrobek zahrnuje dar. Vizí share je, dělat naší každodenní konzumací svět spravedlivějším a sociálnějším.

Partnerské organizace
Partnerské organizace

Sami svět nezachráníme. Abychom zajistili, že se vaše dary dostanou na místa, kde mají největší dopad, spolupracujeme s uznávanými národními a mezinárodními humanitárními organizacemi. Pomáhají nám v našem poslání poskytovat lidem na celém světě potraviny, pitnou vodu, hygienu a vzdělání.

Komunita share
Komunita share

Nejedná se pouze o partnery s jejich expertízou, kteří společně s námi dělají svět sociálnějším. Jsi to především také TY, když při svém nákupu šáhneš po naších sociálních alternativách. Protože s každým tvým rozhodnutím zakoupit share pomáháš jiným lidem a podporuješ naši vizi o lidštějším světě.